Prehľad ponúkaných služieb


Sadrokartóny

Premýšľate nad renováciou vášho domova či kancelárie a nechcete sa púšťať do nákladných stavebných úprav? Sadrokartón je materiál so skvelým pomerom ceny a výkonu, ktorý pretvorí aj obyčajný a nudný interiér na nepoznanie.

Okrem populárnych stropných podhľadov a priečok pre optické predelenie miestnosti môžete sadrokartón využiť na vyrovnanie krivých stien, prekrytie neestetických potrubí, zlepšenie zvukovej izolácie miestnosti či podklad pre suchú omietku.

Zručný majster dokáže zo sadrokartónom vykúzliť nádherné dizajnové prvky, ktoré oživia akékoľvek priestory. Je možné ohýbať ho do oblúkov, brúsiť, tmeliť, obkladať či natierať, takže jeho povrch môže vyzerať akokoľvek chcete.

Vďaka tomu, že je nehorľavý, ľahký, pevný a vhodný aj do priestorov so zvýšenou vlhkosťou, patrí sadrokartón právom medzi tie najobľúbenejšie stavebné materiály súčasnosti.

Ste zvedaví, čo všetko sadrokartón dokáže u vás doma? Napíšte nám a naši skúsení dizajnéri vám dokážu, že aj vy môžete mať interiér ako z katalógu.