Prehľad ponúkaných služieb


Rekonštrukcie bytov

Kúpili ste byt, ktorý celkom nevyhovuje vášmu vkusu? Alebo vás už nudí pôvodný interiér a premýšľate nad zmenou? Vhodná rekonštrukcia dokáže aj starší byt prerobiť na nepoznanie a nemusí sa obmedzovať iba na nové podlahy, dlažbu a nábytok.

Okrem klasických rekonštrukcií pôvodného bytového jadra, kúpeľne a kuchyne sú čoraz častejšie zmeny dispozície pomocou vytvorenia nových priečok či prechodov medzi miestnosťami, prípadne spojenie dvoch susediacich bytov do jedného. Divy môžu urobiť aj menšie úpravy pomocou sadrokartónu či nových stierok, ktoré dokážu vyrovnať krivé steny, zlepšiť akustickú izoláciu od hlučných susedov a vytvoriť zaujímavé tvary.

Akákoľvek renovácia je nielen investíciou do vášho pohodlia, ale zvyšuje tiež atraktivitu a hodnotu nehnuteľnosti na trhu, čo oceníte najmä ak by ste sa v budúcnosti rozhodli byt predať.

V BLL zhmotníme akékoľvek vaše predstavy a naši talentovaní dizajnéri vám radi poradia, ako z vášho bytu urobiť štýlové a moderné bývanie, aby už vo dverách padala sánka každej návšteve.